Lomi lomi nui

Hawajski uzdrawiający dotyk

Holistyczne podejście do ciała i psychiki

Dzięki masażom lomi lomi nui mogę dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą jak przywracać harmonię i balans w ciele i umyśle.
Lomi lomi z języka hawajskiego można przetłumaczyć jako miękki dotyk zadowolonego kota, a nui oznacza odmianę świątynną masażu. Płynne długie ruchy wykonywane przedramionami na naoliwione ciało wielu osobom kojarzą się ze spokojnym kołysaniem fal.

Moją Lomi-Mamą jest Marta Maja Gierczyńska, u której na początku roku 2017 ukończyłam kursy Lomi Basic I i II. Od tego czasu regularnie masuję, jestem masowana i uczestniczę w kursach, masażowych wymiankach i świętach.
Każdy masażysta lomi lomi nui wykonuje ten masaż w swoim niepowtarzalnym stylu, wychodząc ze swojej intuicji, doświadczenia i uważności. Lomi w moim wykonaniu charakteryzuje się ugruntowaniem i wrażliwością na potrzeby osób z dezintegracją sensoryczną – sama jestem jedną z nich! Przez wiele lat trenowałam sztuki walki i każdy raz trafiałam do dojo, w których równomiernie był kładziony nacisk na naukę zarówno techniki walki, jak i na techniki dbania o ciało oraz regeneracji. Zasada „Popsułeś – napraw!” sprawiała, że poznałam techniki terapii manualnej pomagające rozpracować nadwyrężone i obolałe po treningach ciało. Ta wiedza jest moją stabilną bazą, która pozwala świadomie i elastycznie manewrować intensywnością i efektami jakie lomi ma przynieść masowanemu ciału. W moim wykonaniu lomi lomi nui może być zarówno rytuałem głaszczącym twoją duszę, jak i masażem skierowanym na zniwelowanie fizycznych dyskomfortów.

Lomi lomi nui – kiedy tak:

 • Gdy potrzebujesz zmian.
 • Gdy chcesz wyrazić wdzięczność swojemu ciału.
 • Gdy potrzebujesz na poziomie fizycznym i psychicznym pozbyć się stresu i napięć.
 • Gdy jesteś przed wizytą u fizjoterapeuty i potrzebujesz zmniejszyć tkliwość i spięcia w ciele.
 • W czasie okresu do zmniejszenia napięć i bólów.
 • Lomi w moim wykonaniu jest uważne na specyficzne potrzeby dotyku osób z dezintegracją sensoryczną.

Lomi lomi nui – kiedy nie:

 • Gdy masz choroby zakaźne skóry.
 • Białaczka oraz nowotwory.
 • Gdy potrzebujesz specjalistycznej pomocy fizjoterapeuty. Lomi jest masażem uzdrawiającym, ale jego działanie jest inne niż masaż fizjoterapeutyczny. Dobierz skuteczną dla swojego ciała metodę terapii manualnej.
 • Gdy nie czujesz się komfortowo w dotyku podczas miesiączkowania. Sam okres nie jest dyskwalifikacją do przyjęcia masażu.
 • Gdy czujesz, że nie masz zaufania do osoby wykonującej masaż.

Cennik masażu lomi lomi nui:

1 godzina – 200 zł

Jednogodzinną sesję polecam osobom, które wcześniej nie miały styczności z lomi lomi nui lub chcą poznać mnie jako masażystę. W tym czasie starannie zadbam o twoje plecy, barki, pośladki i tył nóg.

2 godziny – 350 zł

Dwugodzinną sesję polecam każdemu, kto wie czym jest lomi lomi nui bądź w zaufaniu oddaje się w moje ręce. Jest to pełna wersja masażu obejmująca całe ciało, zarówno partie z tyłu jak i z przodu.

Promocje:

Wdzięczność i połączenie – świat łączy nas nieprzypadkowo. Jeśli był_ś u mnie na masażu i Tobie się podobało, poleć mnie swoim znajomym. Dla każdego z Was 1h – 180 zł/ 2h – 320 zł.

Rezyduję w Warszawie. Masuję na Karmelickiej róg Nowolipki – dokładny adres wysyłam po umówieniu.

Pytania, zapisy, miłość:

Podaj swoje imię, będzie mi miło wiedzieć z kim rozmawiam 🙂
Email jest potrzebny byśmy byli w kontakcie
Napisz coś. Może być coś miłego 🙂